Emlak Konut’tan Üçüncü Seferberlik Kampanyası

15 temmuz’dan sonra Emlak konut tarafından başlatılan konut seferberliği kampanyalarının üçüncüsü dün itibariyle başladı.

Geçen yıl 15 Temmuz’dan sonra sektöre hareket kazandırmak için Emlak konut tarafından başlatılan konut seferberliğinde 3. kampanya dönemi başladı. İlk 2016 Ağustos itibariyle başlayan kampanyada uzun cadede ödeme seçenekleri ve çok uygun kredi faiz oranları sunulmuştu. Kampanyanın ikinci ayağı 2017 Ocak ayı itibariyle yapıldı. Üçüncü adım ise 15 Eylül itibariyle atıldı.

15 Kasım’a kadar sürecek kampanyada kredi faizi 120 ayda 0,99 belirlendi. Ayrıca kredi ödemeleri 2019’da başlayacak. Kampanya’nın finansmanı için 6 bankayla anlaşma sağlandı. Kampanya dahilinde bulunan Emlak konut projelerinden ev alanlar, tanınan ödeme imkanlarından yararlanacak.

23 proje 40 bin konut

Kampanya dahilinde Emlak konut ile ortak proje geliştiren firmaların 23 projesi ve 40 bin adet bağımsız bölüm bulunuyor. Büyük çoğunluğu İstanbul’da bulunan projelerin İzmir Ankara ve Denizli’de bulunanları da bulunuyor.

Kampanya dahilinde; Büyükyalı, Semt Bahçekent, Ebruli Ispartakule, Evora Denizli, Yeniköy Konakları, Tual Bahçekent, Koordinat Çayyolu, Sofaloca, Karat 34, Tual Adalar, Nidapark Kayaşehir, Nidapark Küçükyalı, Nidapark İstinye, Evvel ve Adım İstanbul, Avrupark, Avrupark Hayat, Validebağ, Köy, İstmarina, Temaşehir, Avangarde İstanbul ve Park Mavera bulunuyor.

Projelerden peşin alım yapmak isteyen vatandaşa yüzde 15 indirim sağlanacak.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir